Galaxy Note 10 tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatı

       Samsung, Note ailesinin en yeni üyesini her yıl ağustos ayında karşımıza çıkarıyor. Son olarak Note 9’un tanıtıldığı ailede şimdi sırada Note 10’a geldi. Galaxy Note 10 sahneye çıktı. Samsung’un S Serisi modellerin devam ettirdiği Plus seçeneği bu kez Note ailesinde de karşımıza çıkıyor. Galaxy Note 10’a sahnede Note 10 Plus da eşlik etti.

       Galaxy Note 10 özellikleri ile ilgili detaylara ilk olarak ekran ve tasarım detaylarıyla başlayalım. Samsung, yeni modeliyle kullanıcıya iyi bir tasarım sunmayı, gününü verimli geçirmesini sağlamayı ve yaratıcı içerikler üretebilmeyi vaat ediyor. Galaxy Note 10 da bu vaatleri gerçekleştirebilecek 6.3 inçlik bir ekranla karşımıza çıkıyor.

         Ailenin nispeten daha küçük ekranlı modeli, Dinamik AMOLED ve HDR10+ teknolojisine sahip. Bu sayede çekilen fotoğraflar hem daha canlı he mde daha net görünüyor. Ekran çözünürlüğü 2280 x 1080 piksel olan telefonun ekran yoğunluğu ise 401 ppi.

         166 gram ağırlığındaki Galaxy Note 10, Corning Gorilla Glass 6 ile korunuyor. Ancak, tabii ki pahada ağır olan bu telefonu kılıf ile kullanmak şart diyebiliriz.

Yorum Yap

Gerekli Alanlar *

Yiğit GSM

Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabilirim?